نکات نقاشی ساختمان زیاد است و باید آنرا  بعنوان یک تخصص و مهارت در نظر بگیرید و اگر هیچ مهارتی در این زمینه ندارید، بی جهت، قلمو بدست نگیرید و خانه خود را نقاشی نکنید.

به جهت افزایش هزینه ها، گرانی و مشکلات مالی افراد سعی دارند در هر کاری که تخصص هم ندارند وارد شوند و آن را خودشان انجام دهند، از جمله نقاشی ساختمان.

 غافل از اینکه هر کاری نیاز متخصص نیاز دارد. آیا به نظر شما میشود همه کارها و تعمیرات را خودمان انجام دهیم. ؟ کار به نتیجه خوب نمی رسد و در نهایت باید استادکار را خبر کنیم تا خرابکاری های که خودمان باعث شدیم را او، درست کند.

اما اگر تا حدودی به نکات نقاشی ساختمان آشنا هستید، شاید بتوانید منزل خود را نقاشی نمایید.

باید در کار نقاشی ساختمان، چند نکته را در نظر بگیرید:

  1. در حالت کلی در فصل سرما، نقاشی ساختمان کمی دشوار است و بوی رنگ و بسته بودن درب و پنجره ، شما را اذیت خواهد کرد. در حد امکان در فصل گرما ساختمان را نقاشی کنید.
  2. از استاد کار نقاش، برند رنگ مناسب را حتما بپرسید. او با تولیدات رنگ آشنایی دارد و  برند رنگ با کیفیت و قیمت مناسب را به شما پیشنهاد میدهد.
  3. در حد امکان بتونه آماده تهیه کنید چون ساختن بتونه کار ساده ای نیست. از بتونه و کاردک برای زیرکاری و گرفتن ترک و لکه های زخمی دیوار استفاده نمایید.و در حدامکان زیرکاری و سنباده زدن را با دقت انجام دهید. و حتما فرصت بدهید تا بتونه و زیر کاری کامل خشک شود.
  4. برای محل سکونت از بکار گرفتن رنگ های تیره خودداری نمایید. و اگر میخواهید رنگ های ترکیبی و متنوع داشته باشید حتما از متخصص دکوراسیون برای نقاشی با رنگ های متنوع مشورت بگیرید.
  5. باید حوصله کنید تا رنگ آستر که برای پوشش اولیه بکار گرفته می شود، کامل خشک شود. این کار باعث می شود که از ترک خوردن جلوگیری شود.

اگر برای نقاشی ساختمان نیاز به مشورت یا بازدید رایگان داشتید با تیم  گل محمدزاده :: ۰۹۱۲۸۳۶۶۹۰۷ :: در تماس باشید.