نقاشی ساختمان یا کاغذ دیواری ؟ با کدام یک موافق هستید؟

گاهی در فضاهایی وارد می شویم که بسیار جذاب و گیرایی خاصی دارد. مناسب بودن رنگ و طرح دیوار با دکوراسیون داخلی در جذاب شدن محیط ، بسیار موثر است.

بعضی از کاغذ دیواری ها  بسیار جذاب و زیبا هستند و محیط را دگرگون میکنند. و می توان گفت که هیچ رنگ و نقاشی ساختمان را نمیتوان جایگزین آن پیدا کرد. 

وقتی برای دکوراسیون داخلی اقدام میکنیم اولین پرسش این است:  نقاشی ساختمان یا کاغذ دیواری ؟ 

طبیعی است که بهترین حالت و زیبایی را برای اتاق نشیمن و پذیرایی در نظر میگیریم.

اگر این دو فضا به اندازه کافی بزرگ نیستند، از کاغذ دیواری استفاده نکنید چون فضا را کوچک تر نشان میدهد و یا اگر اصرار به استفاده از کاغذ دیواری در فضای کوچک دارید، از کاغذهای طرح ساده استفاده کنید ، نه طرح های شلوغ و تیره رنگ؛ چون باز هم فضای شما را کوچکتر نشان می دهد.

یکی از مزیت های کاغذ ذیواری آن ست که، برای ترک ها و لکه ها و زخمی بوده دیوار که  چندان عمیق نباشد، نیاز به بتونه و زیر کاری زیادی نداریم و  کاغذ آن ها را پوشش می دهد و یا آن که زیر کاری خیلی سطحی نیاز است.

طراح دکوراتور، معمولا با توجه به ابعاد نقاشی ساختمان یا کاغذ را پیشنهاد می دهد. و بر اساس تجربه و تخصص، نوع آن را معین میکند ، پس سلیقه و نظر خود را با او در میان بگذارید و در نهایت به طرح او اعتماد کنید.

از مزیت دیگر کاغذ دیواری، میتوان به سرعت اجرای بسیار بالای آن اشاره کرد. در این نوع اجرا، سرعت اجرای از نقاشی ساختمان بسیار بالاتر است. در واقع بتونه کاری و آستر زدن نیاز ندارد و خیلی سریع با چسب مخصوص اجرا خواهد شد.

تیم حرفه ای گل محمدزاده برای کاغذ دیواری و نقاشی ساختمان، بازدید و مشاوره رایگان دارند تا شما با انتخاب درست، زیبایی فضای مورد نظرتان را تامین نمایید.