انواع روش نقاشی ساختمان

انتخاب یکی از انواع روش نقاشی ساختمان، باید توسط نقاش ماهر ساختمان پس از بازدید محل، انجام بگیرد.

اغلب ما حداقل یکبار، در محل کار و یا محل سکونت، سر و کارمان به نقاشی ساختمان خورده است. معمولا پس از بازدید محل، سوالاتی بین استادکار نقاش، و کارفرما رد و بدل می شود. سوااتی مانند: کاغذ یا نقاشی؟ محل چه کاربری دارد؟ قرار است افراد جوان یا میان سال در آن محل باشند؟ از ترکیب رنگ های متنوع استفاده شود و یا تک رنگ انجام شود ؟  و… 

در نهایت استادکار نقاش، پیشنهاد خود را با قیمت نقاشی، جمع بندی و به کارفرما اعلام میکند.

در نقاشی ساختمان، میتواند با قلمو یا غلطک انجام شود. رنگ میتواند پلاستیک یا روغنی باشد. با توجه به بودجه نوع برند رنگ نیز میتواند متفاوت انتخاب شود تا نظر کارفرما از نظر هزینه هم تامین شود.

کارفرما و صاحبکار، معمولا بدنبال کیفیت خوب و قیمت مناسب است و باید با این رویکرد، انواع روش نقاشی ساختمان انتخاب شود. بعضی افراد تاکید دارند که حتما رنگ قابل شستشو باشد؛ پس باید رنگ روغنی استفاده شود . گاهی هم افراد میخواهند خیلی سریع نقاشی انجام شودو دیوارها و سقف و محل های مورد نظر در کمترین زمان ممکن رنگ نو  و جدید بخود بگیرد و تمیز و زیبا شود، در این نوع خواسته باید رنگ پلاستیک بکار گرفته شود تا خیلی زود رنگ خشک شود و کار با سرعت بیشتری به پایان برسد.

اگر زیرکار و بتونه کاری، بخوبی انجام شود، استادکار میتواند برای سرعت بیشتر از غلطک برای نقاشی بخش هایی از محل استفاده نماید.

برای مشورت و انتخاب روش نقاشی ساختمان، با تیم گل محمدزاده ۰۹۱۲۸۳۶۶۹۰۷ در تماس باشید.