انواع رنگ ساختمان

انواع رنگ ساختمان به نوع کاربرد رنگ و هزینه در نظر گرفته شده، بستگی دارد

قیمت ارزان و سرعت کار بالا

اگر برای منزل یا محل کار خود، قصد نقاشی کردن دارید این سوال را باید برای خودتان پاسخ دهید تا انواع رنگ ساختمان برای استاد کار نقاش مشخص شود:

  • که قیمت ارزان شود؟
  • کار سریع جمع شود؟

در محل کار خود جلسه بسیار مهمی دارید و مهمان‌های شما از اهمیت ویژه‌ای برای‌تان دارند. رنگ دیوارها کمی کدر، تاریک و یا کثیف هستند و شما چند روزی محدود،  بیشتر زمان ندارید و  می‌خواهید با سرعت بالا و هزینه بسیار مناسب، فضای مورد نظر در محل کارتان نقاشی شود.

قیمت نقاشی ساختمان

نقاش حرفه ای ساختمان

بعد از این تصمیم گیری، حضور یک نقاش ماهر ساختمان، برای شما کارگشاست. بهرحال شما حتما کار با کیفیت میخواهید و نتیجه کار برای‌تان مهم است.

تیم نقاشی ساختمان گل محمدزاده، از نظر تعداد نفرات، برای کارهای سریع، کوتاه مدت و با کیفیت، آمادگی لازم را دارد.

حالا نوع رنگ و نحوه اجرا را استادکار نقاش تعیین میکند.

رنگ پلاستیک قیمت مناسب و سرعت اجرای بالا

رنگ پلاستیک با آب ترکیب می شود پس هم زود خشک می شود و هم بوی رنگ خیلی زود از بین می‌رود. پس سرعت اجرا بالا خواهد بود.

باید دقت کنید رنگ پلاستیک قابل شستشو نیست و اگر با پارچه نمناک قصد تمیز کردن آن را دارید باید بدانید که رنگ از بین می رود.

و البته قیمت رنگ پلاستیک از رنگ روغن ارزان تر است. و میتوانید در فواصل کوتاهی مجدد رنگ ساختمان را نو کنید و رنگ ‌های متنوعی  استفاده کنید و از سادگی و یکنواختی هم دوری کنید.

پس تیم نقاشی ماهر و انتخاب رنگ پلاستیک گزینه مناسب برای محل کار شماست اگر مهمان‌های ویژه شما به زودی خواهند رسید.

البته در حالت عادی و عمومی برای رنگ سقف ساختمان نیز رنگ پلاستیک استفاده می شود تا سریع خشک شود و سقف هم جایی نیست که براحتی چرک و کثیف شود که نیاز به شستشو داشته باشد.

رنگ روغن 

در رنگ روغن، آب  بعنوان حلال و رقیق کننده کاربردی ندارد و باید از حلال های شیمیایی مانند تینر  استفاده شود. بنابراین زمان بیشتری نیاز هست تا رنگ کامل خشک شود.

رنگ روغن قابل شستشو می‌باشد و براحتی میتوان چندین بار محل کثیفی را با پارچه و دستمال خیس و نمناک، تمیز کرد. رنگ روغنی را میتوان براق، مات یا نیمه مات اجرا کرد.

بتونه کاری و زیرسازی در رنگ روغن هم بسیار اهمیت دارد تا کیفیت نهایی خوبی داشته باشید.

:: پس اگر در اجرا، سرعت کار بسیار اهمیت دارد رنگ روغن مناسب شما نیست ::